STAŇ SE ŠTÍREM

  Vítejte na informační stránce největšího florbalového klubu
  v Jihočeském kraji založeného v roce 2000.
  Najdete tady, kdy a kde trénujeme a všechny informace,
  které potřebujete k tomu, abyste mohli začít. Budeme se těšit!

  MLADŠÍ ŽÁCI

  Zdar borče,
  je pro Tebe svist míčku, když vyvěsíš víko, tím nejkrásnějším zvukem? Nebo máš pocit, že by Fortnite, Céesko a Minecraft chtěly občas proložit nějakým pohybem a srandou se skutečnými kamarády? Pak jsi naklik ty správné stránky.
  FBC Štíři České Budějovice jsou největším klubem v Jihočeském kraji a rádi ve svém dresu uvidí i Tebe. Ať už máš místo mozku florbalový míček a sníš o dresu se lvíčkem na prsou nebo si chceš jen s klukama občas plácnout, naše šatna je Ti otevřená.
  Trénujeme třikrát týdně a abychom nebyli měkkýši, tak se chodíme na začátku tréninků proběhnout a rozcvičit ven. Trénujeme ve třech výkonnostních skupinách (A, B, C). To proto, abyste si v nich byli svými schopnostmi a motivací blízcí a trénink si užili. Hráči ze skupin A a B nastupují pravidelně za naše dva týmy v Jihočeské lize mladších žáků, zatímco hráči ze skupiny C dostávají přednost na klubových turnajích, které pořádáme jednou za měsíc. Vybraní borci mají nejen možnost extra tréninků v klubové akademii a regionálním výběru, ale také se mohou poměřit s republikovou a mezinárodní konkurencí na posezónních turnajích jako jsou například Prague Games nebo UNYP Cup. V létě také pravidelně vyrážíme na soustředění a každý rok připravíme i nějakou mimoflorbalovou, víkendovou lumpárnu.
  Nevadí, že jsi úplný začátečník. V týmu máme skvělou partu a nikdo Ti za chyby nadávat nebude. Jeden za všechny, všichni za jednoho. V mladších žácích se pořád učíme a nejlépe se učí právě z chyb. Povede Tě tým zkušených (mírně zlotřilých) tátů-trenérů, kteří žádnou srandu nezkazí a trenéra Hrouzka připomínají pouze prošedivělými vousy. Vždycky se budou snažit vést Tvé florbalové kroky tak, aby se naplnila Tvá očekávání a aby sport odměnil Tvé úsilí zábavou a radostí.

  Image

  TRÉNINKY

  ZŠ Vltava 133 Pondělí 18:00 – 19:00
  SH HoSport Staré Hodějovice Středa 17:00 – 18:00
   

  TRENÉŘI

  Hlavní trenér
  Jan Blažek – tel. 607 950 045
   
  Asistenti:
  Vít Strouhal
  Radomil Metelka
    

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Jak se můžu přihlásit?
  Nejprve zavolej hlavnímu trenérovi kategorie. Pak si vyzkoušíš pár tréninků se skupinou B a řekneš trenérovi, jestli chceš pokračovat. Pokud ano, dostaneš všechny přihlášky a trenér Ti řekne, do jaké tréninkové skupiny máš docházet.