STAŇ SE ŠTÍREM

  Vítejte na informační stránce největšího florbalového klubu
  v Jihočeském kraji založeného v roce 2000.
  Najdete tady, kdy a kde trénujeme a všechny informace,
  které potřebujete k tomu, abyste mohli začít. Budeme se těšit!

  ELÉVKY

  Ahoj, jsme holky elévky a hrajeme za FBC Štíři České Budějovice. Trénujeme třikrát týdně v tělocvičně a někdy i venku. Učíme se hru s florbalkou, ale rozvíjíme i ostatní sportovní dovednosti, prostě se rozhodně na tréninku nenudíme a baví nás to i proto, že tu máme skvělou partu a užijeme si i spoustu legrace. Hrajeme Jihočeskou ligu elévek a přípravky, a tak jezdíme pravidelně na turnaje, kde změříme síly hlavně s kluky z ostatních klubů v kraji, ale i našimi, s kterými i trénujeme, a to je pro nás výzva a motivace, proč poctivě trénovat a zlepšovat se. Jednou měsíčně máme také turnaje v rámci našeho klubu. Sezónu ukončíme doflornou, kde nás čekají různé sportovní soutěže a sladké odměny. Nezahálíme ale ani o prázdninách, jezdíme na letní soustředění do Horní Stropnice společně s holkami z vyšších kategorií, kde se zdokonalujeme ve florbale, ale věnujeme se i ostatním sportům a hrám nebo chodíme na koupaliště. Hlavně je tam vždycky velká zábava.
  Tak přijď mezi nás, ať je nás víc. Trenéři Tě vše naučí a my se na Tebe moc těšíme, potřebujeme nové posily do našeho holčičího týmu!

  Image

  TRÉNINKY
  ZŠ Čéčova Pondělí 16:30 – 17:30
  ZŠ Čéčova Čtvrtek 17:00 – 18:30 (otevřeno nováčkům), (17:00 – 17:30 venku)
   

  TRENÉŘI

  Hlavní trenérka
  Jana Trnková – tel. 776 555 748
    
  Asistentky:
  Petra Cuřínová – tel. 724 912 830
  Adéla Svobodová
    

   

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Jak se mám přihlásit?
  Nejprve kontaktuj hlavního trenéra elévek a ten Ti řekne, na který trénink máš přijít a kam. Vyzkoušíš si pár tréninků a pokud Tě to bude bavit, dostaneš přihlášku a další pokyny.