STAŇ SE ŠTÍREM

  Vítejte na informační stránce největšího florbalového klubu
  v Jihočeském kraji založeného v roce 2000.
  Najdete tady, kdy a kde trénujeme a všechny informace,
  které potřebujete k tomu, abyste mohli začít. Budeme se těšit!

  ELÉVKY

  Ahoj, jsme holky elévky a hrajeme za FBC Štíři České Budějovice. Trénujeme třikrát týdně v tělocvičně a někdy i venku. Učíme se hru s florbalkou, ale rozvíjíme i ostatní sportovní dovednosti, prostě se rozhodně na tréninku nenudíme a baví nás to i proto, že tu máme skvělou partu a užijeme si i spoustu legrace. Hrajeme Jihočeskou ligu elévek a přípravky, a tak jezdíme pravidelně na turnaje, kde změříme síly hlavně s kluky z ostatních klubů v kraji, ale i našimi, s kterými i trénujeme, a to je pro nás výzva a motivace, proč poctivě trénovat a zlepšovat se. Jednou měsíčně máme také turnaje v rámci našeho klubu. Sezónu ukončíme doflornou, kde nás čekají různé sportovní soutěže a sladké odměny. Nezahálíme ale ani o prázdninách, jezdíme na letní soustředění do Horní Stropnice společně s holkami z vyšších kategorií, kde se zdokonalujeme ve florbale, ale věnujeme se i ostatním sportům a hrám nebo chodíme na koupaliště. Hlavně je tam vždycky velká zábava.
  Tak přijď mezi nás, ať je nás víc. Trenéři Tě vše naučí a my se na Tebe moc těšíme, potřebujeme nové posily do našeho holčičího týmu!

  Image

  TRÉNINKY
  do 20.9. na ZŠ Vltava Pondělí 17:00 - 18:00,
  poté ZŠ Čéčova Pondělí 16:30 – 17:30 (otevřeno nováčkům)

  ZŠ Vltava 131 Středa 17:00 – 18:00 (otevřeno nováčkům)

  do 20.9. na ZŠ Vltava Čtvrtek 17:00 - 18:00,
  poté ZŠ Čéčova Čtvrtek 17:30 – 18:30 (otevřeno nováčkům)

  TRENÉŘI

  Hlavní trenérka
  Petra Cuřínová, 724 912 830

  Asistenti
  Vít Strouhal, 723 505 997
  Lucie Bicková, 602 611 552

   

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Jak se mám přihlásit?
  Nejprve kontaktuj hlavního trenéra elévek a ten Ti řekne, na který trénink máš přijít a kam. Vyzkoušíš si pár tréninků a pokud Tě to bude bavit, dostaneš přihlášku a další pokyny.